Site Yardim

Soru: Nasıl bireysel üye olurum?
Tüm sayfalarımızda sağ üst bölümde yer alan “İlan Ver” butonuna tıklayarak bireysel üyelik formuna ulaşabilirsiniz. Üyelik formumuzu eksiksiz doldurarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Bireysel Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Soru: Bireysel üyelik ücretli midir?
Emlak.Net üyeliği bireysel kullanıcılarımız için ücretsizdir. Bireysel üyelerimiz, bir adet gayrimenkul ilanını sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden yayınlayabilirler.
Soru: Kayıtlı ilanlarımı nasıl görebilirim?
iREMEMLAK.COM kullanıcı panelinizde sol bölümde bulunan “Kayıtlı İlanlarım” alanından tüm ilanlarınıza ulaşabilirsiniz. Bu alanda aktif ilanlarınızın yanısıra Süresi Dolmuş, Kontrol Aşamasında, Blokeye Alınan, Durdurulmuş ve Vitrin alanlarında yayında olan ilanlarınızı ayrı ayrı alanlarda takip edebilirsiniz.

Soru: Şifremi Unuttum
iREMEMLAK.COM üye panelinize giriş yapmak için kullandığınız şifrenizi unutmanız durumunda “Şifremi Unuttum” linkine tıklayınız. Açılan sayfaya üyelik oluşturma esnasında kullandığınız e-mail adresinizi giriniz. Şifreniz en kısa sürede e-mail adresinize ulaşacaktır.
Soru: Üye paneli kullanım şifremi nasıl değiştiririm?
Şifrenizi, mevcut e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan yer alan Şifre İşlemleriniz başlığı altında bulunan alandan değiştirebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek için tıklayınız.
Soru: E-mail adresimi nasıl değiştiririm?
Kullanmakta olduğunuz e-mail adresinizi, mevcut e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan E-Mail İşlemleriniz başlığı altında bulunan alandan değiştirebilirsiniz. E-Mail adresinizi değiştirmek için lütfen tıklayınız.
Soru: Üye bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yapmanızın ardından sol bölümde üye işlem linklerinin altında üye bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu alanda bilgilerinizi inceleyebilir ve güncelleme yapabilirsiniz. Üye bilgilerinizi güncellemek için lütfen tıklayınız.

Soru: Nasıl gayrimenkul ilanı oluşturabilirim?
E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan “Yeni İlan Oluştur” linkine tıklayınız. Sırasıyla yayınlamak istediğiniz ilan kategorisini, gayrimenkulünüzün bulunduğu il, ilçe ve semti seçerek ilerleyiniz. Ardından ilan bilgilerinizi uygun alanlar girerek ilan bilgilerinizi önizleme sayfası ile kontrol ediniz. İlanınızı kaydetmenizin ardından gayrimenkulünüze ait fotoğrafları ekleyiniz. Dilerseniz ialnınız için vitrin seçeneklerinden birini değerlendirebilir dilersiniz fotoğraf ekleme alanının ardından ilan listenize dönebilirsiniz.
Soru: Gayrimenkul ilanı vermek ücretlimidir?
Gayrimenkul ilanı yayınlamak bireysel üyelerimiz için ücretsizdir.
Soru: Gayrimenkul İlanım Kaç Gün Yayında Kalır?
Gayrimenkul ilanınızı oluştururken, ilan formunda ilanınızın yayında kalma süresini belirleyebilirsiniz. En az iki hafta, en fazla üç ay süre ile ilanınızı yayınlayabilirsiniz.
Soru: Süresi dolmuş ilanımın süresini nasıl uzatabilirim?
iREMEMLAK.COM üye panelinize e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanızın ardından sol bölümde bulunan Süresi Dolmuş alanında süresi dolarak yayından kalkmış olan ilanınızı görebilirsiniz. Süresi dolmuş ilanınızın alt bölümünde bulunan “İlanı tekrar aktif hale getirmek için tıklayınız” linkine tıklayarak ilanınızın süresini uzatıp, tekrar yayına alabilirsiniz.
Soru: İlanıma kaç fotoğraf ekleyebilirim ?
Bireysel üyelerimiz yayınladıkları ilanlarına 10 adet fotoğraf ekleyebilirler.
Soru: Satılan veya kiralanan gayrimenkulüme ait ilanımı nasıl yayından kaldırabilirim?
E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan Aktif İlanlar alanında ilanınızı görebilirsiniz. İlanınızın hemen alt bölümünde bulunan linkler yardımı ile ilanınızı silerek veya durdurarak yayından kaldırabilirsiniz.
Soru: Yayında olan ilanımı bir süreliğine yayından kaldırmak için ne yapmalıyım?
E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan Aktif İlanlar alanında ilanınızı görebilirsiniz. İlanınızın hemen alt bölümünde bulunan İlanı Durdur linkine tıklayarak ilanınızın yayını durdurabilirsiniz. İlanınızı tekrar aktif etmek istediğinizde Durdurulmuş İlanlar alanında ilanızı bularak aktif hale getirebilirsiniz.
Soru: Bireysel üye olarak kaç adet ilan verebilirim?

Bireysel kullanıcılarımız bir adet ilan verme hakkına sahiptirler. Bireysel kullanıcıysanız, ilanınızı sisteme girebilir, güncelleyebilir veya silebilirsiniz. İkinci bir ilan girmek istediğinizde sistemde bulunan ilanınızı silmeniz gerekmektedir.

Toplam

28

İlan

Toplam

6

İlan

Toplam

221

İlan

Toplam

55

İlan

Güncel Emlak Haberleri

ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAHALLESİ SATILIK ÇARŞI İÇERSİNDE ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAHALLESİ SATILIK ÇARŞI İÇERSİNDE ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAHALLESİ SATILIK ÇARŞI İÇERSİNE 50 MT. YÜRÜME MESAFESİNDE AY CTY. ALIŞ VCERİŞ MERKEZİ. KARŞISINDA (ESKİ
ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAH.KİRALIK. ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAH.KİRALIK. ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAHALLESİNDE İŞ BANKASININ BOŞALTTIĞI YER ŞEHİR MERZKEZİNE VE AYRICA A.V.M.LERE ÇOK YAKIN 3 KATLI HER
ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAH.KİRALIK. ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAH.KİRALIK. ZONGULDAK.KDZ.EREĞLİ.MÜFTÜ MAHALLESİNDE İŞ BANKASININ BOŞALTTIĞI YER ŞEHİR MERZKEZİNE VE AYRICA A.V.M.LERE ÇOK YAKIN 3 KATLI HER